Libris Bol.com Bruna Bestel dit boek! Lars is supergrappig en hartverwarmend

Lars Leugenaar – Het Pudding probleem

Lars Leugenaar. Op het eerste gezicht is hij een heel gewone jongen. Hij woont samen met zijn vader, moeder, zus en hun kat Pudding. 

Er is maar één ding een beetje anders aan Lars. Hij LIEGT. Nogal veel, en over van alles! Hij doet het niet eens (altijd) expres. Hij wil best eerlijk zijn, maar de waarheid is vaak zo ingewikkeld… en onhandig!

Dus werkt Lars zich keer op keer flink in de nesten. Tot het ernaar uitziet dat hij nog maar één uitweg heeft: de waarheid vertellen. Maar of hij dat ook écht doet, weet je bij Lars nooit zeker…

Nieuwe serie
Het Pudding probleem is het eerste boek in de Lars Leugenaar-serie van Joe Berger. Voor fans van Tom Groot en Het leven van een Loser: Lars Leugenaar is eigenzinnig, grappig, ad rem en hartverwarmend.

Kinderboekenauteur Manon Sikkel verzorgde de Nederlandse vertaling van Lars leugenaar – Het pudding probleem.

14.99
  • Reacties
  • Serie
  • Inkijkexemplaar

Deze website gebruikt cookies om de beste online ervaring te creëren. Ga akkoord door op de 'Accepteer' knop te klikken.